18 Eylül 2010 Cumartesi

ÇİFT AÇILIM SİSTEMİ NEDİR ?


ÇİFT AÇILIM ; PENCERELERDE DAHA FAZLA KOLAYLIK DAHA FAZLA GÜVENLİK, DAHA FAZLA KONFOR DEMEKTİR. ÇİFT AÇILIM AHŞAP PENCERELERE, PVC PLASTİK PENCERELERE VE ALUMİNYUM PENCERELERE UYGULANIR. AMA EN YAYGIN OLARAK PVC PENCERELERDE KULLANILIR. TABİRİ CAİZSE PVC İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN DENİLEBİLİR.

ÇİFT AÇILIM PENCERELER HANGİ AVANTAJLARI SAĞLADIKİ BU KADAR YAYGIN KULLANILIYOR.
 
· ÇİFT AÇILIM PENCERELER VASİSTAS KONUMUNDA İKEN AÇIK KALDIĞI SÜRECE TEMİZ HAVA SİRKİLASYONU SAĞLAR. CEREYAN YAPMADAN HAVALANDIRMA YAPARAK SAĞLIĞIMIZIN KORUNMASINA YARDIMCI OLURKEN , BU POZİSYONDA BİLE HIRSIZLIĞA KARŞI EMNİYETLİDİR. YİNE FAZLA ISI KAYBI OLMADAN ODANIN HAVALANMASINI SAĞLAR.
· ÇİFT AÇILIM PENCERELERİN TEMİZLİK VE BAKIMI KOLAYDIR. PENCERELERİN TEMİZLİĞİ ODANIN İÇİNDEN YAPILABİLİR. KALİTELİ ÜRETİLEN PENCERELERDE ARIZALANMA RİSKİ SIFIRA YAKINDIR.
· ÇİFT AÇILIM PENCERELERİ HIRSIZA KARŞI DAHA EMNİYETLİDİR. İLAVE GÜVENLİKLİ PARÇALAR İLE BU EMNİYET EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARILIR.
· ÇİFT AÇILIM MEKANİZMASI SAYESİNDE MÜKEMMEL ISI , SES VE ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR. SOĞUK VE SICAKTAN, GÜRÜLTÜDEN KORUNMANIN EN KOLAY YOLU ÇİFT AÇILIMDAN GEÇER.
· ÇİFT AÇILIM PENCERENİN KULLANIMI KOLAYDIR. KALİTELİ BİR PENCERE KOLU VE SİSTEM İLE PARMAKLA ÇEVRİLEBİLİR. PENCERE KOLU HANGİ POZİSYONDA OLURSA OLSUN ÇOK RAHAT BİR ŞEKİLDE AÇILIP KAPANIR.
· ÇİFT AÇILIM PENCERELERDE RÜZGARIN ÇARPARAK PENCEREYE ZARAR VERMESİ ÖNLENİR.
· ÇİFT AÇILIM PENCERELER ENGELLİ İNSANLAR İÇİNDE ÜRETİLEBİLİR. KOL YERİ SABİT DEDİĞİMİZ SİSTEMLERDE KOL PENCERENİN ALT KISMINA YAKIN VEYA EN ALTTA OLUR. BU SAYEDE TEKERLEKLİ SANDALİYE KULLANAN BİRİ OTURARAK PENCEREYİ AÇABİLİR. BU RAHAT VE KONFORU SUNAN FİRMALARDA VAR.
· PENCERELERE “ PENCERE KİLİDİ VEYA ÇOCUK KİLİDİ “UYGULANIR. OKULLARDA HASTANELERDE VEYA EVLERDE KÜÇÜK ÇOCUKLARIN, YAŞLI İNSANLARIN OLDUĞU YERLERDE ÖZEL GÜVENLİK SAĞLAR.
· SERİ VE HIZLI OTOMASYON MONTAJ İMKANI SUNAR. BÖYLECE PARADAN VE ZAMANDAN TASARRUF SAĞLAR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder